“Yoluna gücü yetenlerin o evi haccetmesi, Allah’ın insanlar  üzerindeki hakkıdır” ilahi buyruğundan hareketle, hizmet  kervanına katılan Semerşah Grup, Türkiye genelindeki özel  kuruluşlar arasında, son 10 yıldır hacı adayları tarafından en çok  tercih edilen şirketler topluluğudur. Bunun öncelikli nedeni ise  Semerşah Grup’un hacılarını birer müşteri olarak değil Allah’ın  misafiri olarak görmesidir.

 Semerşah Grup, düzenlediği eğitim seminerleri kapsamında yalnızca hacı adaylarına değil, hizmet personeline de eğitim  vermektedir. Kutsal topraklardaki ibadetlerine Türkiye’de gerçekleştirilen eğitim seminerleriyle hazırlanan Semerşah Grup’un değerli misafirleri, böylelikle hac ibadetlerine kolaylıkla adapte olabilmektedir.

İbadet için çıkılan bu mukaddes yolculukta hocalarımız, sohbet ve irşatları ile hacılarımızı manen doyurmakta, grup hocalarımızsa ibadet takip çetelesi ile tüm hacılarımızın ibadetlerini adım adım takip etmektedir.

Mahremiyete büyük önem veren kuruluşumuz, otellerinde yemekhane, lobi, asansör ve servis araçlarını bay/bayan olarak ayırmaktadır.

Taviz vermediği hizmet politikası kapsamında misafirlerine her zaman doğru bilgiler aktaran Semerşah Grup, başvuru anından itibaren tüm hac yolculuğu boyunca hacılarını bir an olsun yalnız bırakmamaktadır. Değerli hacılarımız hem Türkiye’de hem de kutsal topraklarda eğitimli personelimiz tarafından güler yüzle karşılanmakta ve hizmetleri görülmektedir.

Belirli günlerde ise yetkililerimiz tarafından hacılarımızın odaları ziyaret edilmekte, hal ve hatırları sorularak onlarla hasbihal edilmektedir.

Semerşah Grup değerli misafirlerine verdiği hizmetler kapsamında hiçbir zaman standartlarından ödün vermemektedir. Bu bağlamda iş ortaklarıyla daima kalite pazarlığı yapan kuruluşumuz hacı adaylarına yönelik en uygun hac koşullarını sağlamak üzere çalışmalarını her zaman büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Sunulan hizmetlerden taviz vermeden hiçbir kuruluşun düşük fiyatlara hac yaptıramayacağı günümüzde, Semerşah Grup’un her zaman için önceliği; hac adaylarına yönelik sunduğu hizmetlerin kalitesidir. Bu noktada kuruluşumuzun öncelikli amacı ise misafirlerine; haccın özüne uygun, doğru bir ibadet yaptırmaktır.

Semerşah Grup olarak otellerimiz haccın en yoğun zamanlarında şeytan taşlama mahalline yürüme mesafesindedir.  Servislerin çalıştığı günlerde ise Kabe-i Muazzamaya’ya gidiş ve gelişler, değerli misafirlerimiz tarafından rahatlıkla yapılabilmektedir.

Kutsal topraklardaki hacılarını her zaman şerefle ağırlamayı kendisine şiar edinen Semerşah Grup’un tüm yemekleri, Türk aşçılar tarafından özenle yapılmaktadır.

Semerşah Grup; hizmet anlayışı, deneyimli hocaları ve özverili personeliyle bu yıl da en iyi hizmeti sunmak üzere değerli hacı adaylarını beklemektedir.

Semerşah Grup “Huzura Taşır”